Mehmet Ali Erbil, ECE ERKEN'E give up lawsuit - Fashion - Style - Trendy

Tuesday, January 4, 2011

Mehmet Ali Erbil, ECE ERKEN'E give up lawsuit

Ece Erken’in kendisine attığı mesaj nedeniyle dava açmaktan vazgeçtiğini öne sürdüğü Mehmet Ali Erbil, “Niye affedeyim? Nereden çıkarıyor? Konuyu avukatıma verdim, her şeyle o ilgileniyor” dedi. Milliyet'in haberine göre; Mehmet Ali Erbil kendisine hakaret mesajı atan sunucu Ece Erken’e dava açmaktan vazgeçtiği iddiasını yalanladı. Erken, geçen hafta bir süredir küs olduğu Demet Akalın ile onun yakın arkadaşı Elif Güvendik’in Mehmet Ali Erbil’in evine oturmaya gittiklerini ve kendisinin dedikodusunu yaptıklarını öğrenmiş ve öfkelenip Erbil’e “Doğan abiyle adımı çıkarıyorsanız, ben de artık konuşuyorum. Sübyancılığını, bütün arkadaşlarıma sarktığını, Pelin’e de (Sönmez) sarktığını herkes biliyor. Pelin’de mesajların duruyor. Ben gerçekleri yazıyorum. twitter’da o paralı karıları, Elif’le Demet’i üstüme salıyorsun” yazılı mesaj göndermişti. Demet Akalın “Kariyerini bitireceğim” dediği Erken’e dava açağını söylemişti. Bunun üzerine Erken ise “Ben küfürlü konuşan birisi değilim. Herkes beni de, onları da iyi tanıyor. Zaten Mehmet Ali Erbil dava açmıyormuş. Stelyo ile haber gönderdi. Demet ile Elif dava açsınlar. Zaten ben onlardan önce davrandım” diye açıklama yaptı. “Arkadaşı 33 yaşında” Ece Erken için “Bunca yıllık sanat hayatımda ben böyle bir ağız, böyle bir çirkinlik görmedim” diyen Erbil ise “Onu niye affedeyim? Kimseyle haber göndermedim. Nereden çıkarıyor? Ben konuyu avukatıma verdim, her şeyle o ilgileniyor. Ne aşamada olduğunu şu an bilmiyorum. Ama affetmem sözkonusu değil. Bana sübyancı yazmış, arkadaşlarıma asılıyorsun falan demiş. Sübyancılık yaptığımı söylediği arkadaşı Yeliz de (Şar) 33 yaşında... Pelin’i de menajerim Stelyo (Pipis) aramış, kız da ‘Yok böyle bir şey nereden çıkarıyor? Beni alet ediyor’ demiş. Sözüm ona Pelin’e tacizkar mesajlar çekmişim. Hayır, benim tarzım değil. Ben hayatımda böyle bir mesaj çekmedim. Aman aman bu tarz insanlar benden uzak olsun” diye konuştu. TANIKLIK YAPACAK Mehmet Ali Erbil, Demet Akalın’ın hakaret mesajı nedeniyle Ece Erken aleyhine açtığı tazminat davasında da tanıklık yapacağını açıkladı.
Metin veya web sitesi adresi yazın ya da bir dokümanı çevirin.
İptal
Dinleyin
Türkçe dilinden İngilizce diline çeviri
To open the case because he has given up on posts made by Erken'in Ece Mehmet Ali Erbil, claimed, "Why forgiveness? Where takes? Topic I gave my lawyer, he is interested in everything, "he said.

According to Milliyet, Mehmet Ali Erbil, Ece Erken'e lawsuit to open the server gave up to him to throw insults the message has denied the claim. Early last week, a time to be offended by his close friend, Elif Demet Akalin, Mehmet Ali Erbil Güvendik'in going to sit home and they learned the rumor that he and the furious Arbil "Dogan abiyle removing step, and I no longer talk to you. Sübyancılığını, all my friends sarktığını, at Pelin (Sönmez) sarktığını everybody knows. Pelin standing posts. I am writing the truth. twitter that mercenary wives, Elif'le Demet'i salıyorsun on me, "sent a text message.

Demet Akalin "I'll finish your career," he said Erken'e açağını lawsuit. Early on it is the "I'm not one of a filthy mouth. Everyone at me, you know them too well. Already, Mehmet Ali Erbil açmıyormuş lawsuit. Stelyo sent with the news. Elif lawsuit with Volume açsınlar. I have already acted before them, "he said explanation.

"His friend 33 year old"
Ece early "for so many years of art in my life I have a mouth like that, I did not see such ugliness," said Arbil is "Why is it forgiveness? News not send anybody. Where takes? I gave my lawyer the subject, he is interested in everything. I do not know what is on that stage. But forgive is not in question. Pedophile has written to me, I'd rather my friends said something. Said his friend was doing at Sübyancılık Yeliz (Sar) 33-year-old ... Pelin Stelyo my manager at (Pipis) looking for girl in the 'No where is such a thing takes? Instrument is me 'he said. The so-called bullying messages çekmişim Pelin. No, not my style. I did not take such a message in my life. Oh, oh, this kind of people stay away from me, "he said.

WITNESSED WILL
Mehmet Ali Erbil, Ece Demet Akalın early because of the message brought against defamation suits for damages, the witness said to do.

No comments:

Post a Comment